שירותי דיטיילינג לרכב

CosmetiCars

כל מה שהרכב שלך צריך

שירותי דיטיילינג לרכב

CosmetiCars

כל מה שהרכב שלך צריך

!שירותי דיטייליניג זו המומחיות שלנו

אפשרות הגעה עד הביתהעסק בזמן הנוח עבורך

ציפוי ננו קרמי לרכב

הינו חומר איטום שמתמזג עם הלקה המקורית של הרכב ויוצר שכבת איטום המגינה על צבע הרכב מפני: קרני שמש הרסניים, שריטות , צואת ציפורים ועטלפים, דבק עצים, בטון, זפת, מים, בוץ, שומנים.

חלונות / גלגלים / ריפודים

אופן העבודה: ציפוי ננו קרמי לרכב זה נוזל כימי שקוף לחלוטין שמתמזג עם הלקה המקורית של הרכב ומבודד את הרכב מהסביבה ומזהמים קשים כגון: קרני uv, שריטות , צואת מעופפים , נוזלים , אש, זפת, בטון, צבע, בוץ, ודואג לשמור על צבע הרכב במצב תצוגה לאורך שנים. ניתן לרכוש ציפוי קרמי מ 12 חודשים עד 60 חודשים. הציפוי הקרמי מעניק ברק מרהיב לצבע הרכב ומגן על צבע הרכב לשנים ארוכות! אנחנו משתמשים בציפוי הגנה ננו קרמי תוצרת koch chemie גרמניה. פלסטלינה להסרת מזהמים קשים! פוליש רב שלבי להעלמת השריטות והרמת הברק של צבע הרכב! יישום ציפוי ננו קרמי לצבע הרכב ולכל חלקי הרכב החיצוניים! זמנים: עד 6 שעות עבודה. צוות: 2 דיטיילירים מקצועיים ! אופציה להגיע לחניית הלקוח או לשנע אלינו את הרכב !

פוליש ווקס לרכב

מטרתו היא להעלים שריטות ברכב אשר נגרמו כתוצאה משפשופים, פתיחות דלתות שפתחו על הרכב שלכם, נזקי שמש, דהייה של צבע הרכב, מכונות שטיפה אוטומטיות, צואת יונים ודבק עצים

פוליש ווקס מקצועי ב 3 שלבים

אופן העבודה עם פוליש לרכב משתנה מרכב לרכב והוא נע בין 1-3 שכבות. אנו נבצע את העבודה הכי מקצועית המתאימה לפוליש לרכב שלכם. פוליש ווקס לרכב הינו טיפול שמטרתו העלמת שריטות ברכב, העלמת שפשופים ,העלמת נזקי שמש, העלמת מכות בדלתות ושיחזור הלקה המקורית של הרכב וכמובן ציפוי הגנה וברק המסייע לשמור על צבע הרכב מכל סוגי המזהמים החיצוניים. התקשרו עוד היום לייעוץ ותיאום פוליש ווקס לרכב.

ניקוי ריפודים ברכב

ניקוי עמוק לרכב הכולל הסרת כתמים מהריפודים, רצפת הרכב, דלתות, תקרה, תא מטען, שטיחים וחגורות.
חידוש פלסטיקה / עור - הרכב יוצא כמו חדש!

ניקוי יסודי לרכב / ניקוי פנים הרכב

אנו מציעים לכם ניקוי יסודי לרכב, ניקוי מושבי הרכב ברמה הכי גבוהה שיש עם תוצאות מושלמות. חייגו אלינו לשמוע עוד פרטים על ניקוי מושבי רכב.

הכנת רכב למכירה

אצלינו תמצאו פתרון כשתרצו למכור את הרכב או להפך אם קניתם רכב חדש. הכנת רכב למכירה הינו דבר הכרחי ומומלץ מאד לעשות.
טיפול מקיף חיצוני ופנימי לרכב המעניק לו חיים חדשים.

הכנת רכב למכירה / לאחר רכישה

חידוש רכב לפני מכירה יכול להעניק לכם בדיוק את המחיר אותו אתם דורשים על הרכב. הכנת רכב לאחר קנייה גם רכבים חדשים שרק קניתם זקוקים לדיטיילינג לרכב לתחזוק כמו ציפוי הגנה לרכב , ציפוי ברק לרכב ועוד. רכבים יד 2 יקבלו אצלינו ניקוי רכב יסודי טיפול מקיף פנימי וחיצוני ויתנו לכם הרגשה של רכב חדש.

תיקוני צבע נקודתיים

אנו מתמחים בתיקון צבע לרכב עם מקחולים לשריטות עמוקות ונקודתיות. תיקון צבע לרכב זהו דבר נחוץ החוסך לכם אלפי שקלים שהייתם יכולים להוציא אצל פחח.

תיקוני צבע נקודתיים/תיקון שריטות ברכב/העלמת שריטות ברכב

אנו יכולים לתקן שריטות ברכב ולהעניק מראה חדש. כמו כן ניתן לתקן פתיחות דלתות שחדרו את הלקה ושפשופים בטמבונים. ‍ הצבע לרכב הינו מקורי לפי מס' יצרן הרכב.

ריפודים יוקרתיים לרכב

כיסויים לרכב בהזמנה אישית שמותאמת בדיוק למידות של המושבים ברכב. כיסויים לרכב בהזמנה מיוחדת הינם בטיחותיים ומאפשרים לכריות האוויר במושבים להיפתח בעת הצורך.

ריפודים יוקרתיים לכל סוגי הרכבים

הכיסויים מגיעים עם תקן ישראלי ואירופאי לבטיחות מקסימלית ונתפרים לפי: מידות המושבים, הפרדה במושבים, משענות יד או בר כוסות, משענות ראש , כיסים לאחסון ועוד. אנו מתמחים מעל 10 שנות נסיון בהתקנת הכיסויים לרכב ונגיע אלייך לביתך להתקין את הכיסויים למושבים ונדאג להתקנה מקצועית ובטיחותית.

אודות קוסמטיקאר

!מגוון שירותי טיפוח מקצועיים לרכב שלך

9504

רכבים מטופחים

15

שנות ניסיון מקצועי

3168

לקוחות מרוצים

3

שלושה שלבים

אצלנו כל רכב עובר הבחנה וביצוע של בעל מקצוע מנוסה עם למעלה מ  15 שנות ניסיון

אנו מציעים מגוון רחב של שירותים ומעניקים טיפול מסור לכל לקוח

אנחנו נדע בדיוק מה הכי טוב לרכב שלך ונבצע את העבודה בצורה מקצועית עם החומרים הכי טובים בעולם

לקוחות מרוצים ממליצים

 מוזמנים לקרוא חוות דעת והמלצות של לקוחות המביעים שביעות רצון רבה מאוד מהשירות שהם קיבלו

Denis Plus

פוליש ווקס+ציפוי ננו

עבודה מקצועית
שירות אדיב , תוצאה מעולה

Mor Liberty

פוליש + ציפוי ננו

איציק פינק את הרכב שלי מכל הלב בפוליש פלוס ציפוי נאנו כולל ג׳אנטים פלוס שמשות והתוצאה פשוט מדהימה

יגאל בן אקן

פוליש + ווקס

ממליץ מאודד יצא יפה מאוד שירות מעולה ויחס טוב
ממליץ באהבה

הרכב שלך בידיים טובות אצל המומחים שלנו

קצת מהעבודות שלנו

שאלות ותשובות

אנחנו נדאג שהרכב שלך יהיה בידיים טובות אצל המומחים שלנו כל עובד נבחר בקפידה ועובר סדנת הכשרה בחברתנו. השבחת רכב זאת ההתמחות שלנו. אנחנו יורדים לפרטים הקטנים כל פרוייקט דיטיילינג לרכב ומשחזרים את הרכב למצב קדמותו בדיוק כמו שנקנה חדש מהסוכנות! פלסטלינה לרכב, פוליש לרכב, ווקס לרכב, ציפוי ננו קרמי לרכב, ווקס קריסטל לרכב, תיקוני צבע נקודתיים אלו השלבים והחומרים הנדרשים לחידוש חיצוני לרכבך פלסטלינה לרכב/ הסרת לכלוך עקשן אופן העבודה עם פלסטלינה לרכב היא בתנועות סיבוביות ועם מים על פני משטח הרכב המטרה היא להסיר לכלוך קשה מאד ונותנת לנו בסיס אחיד חלק ונקי לתחילת השלב ה2. פוליש לרכב / פוליש דו שלבי / פוליש תלת שלבי אופן העבודה עם פוליש לרכב הוא על משטח יבש עם דיסק בעל מהירות מותאמת וכפפה ותאמת בדיוק למגע עם משטח הרכב המטרה היא העלמת שריטות ברכב, לכלוך קשה, נזקי שמש,משטחים דהויים,למנוע התקלפות של הצבע ולשמור עליו לאורך זמן.ו וקס לרכב / ציפוי קריסטל לרכב/ ציפוי ננו לרכב/תיקוני צבע לרכב אופן העבודה עם פוליש ווקס לרכב הוא מריחה בתנועות סיבוביות ואחידות על פני הרכב המטרה היא לתת שכבת ברק והגנה לרכב לאורך זמן הברק והניצוץ ושכבות ההגנה חוזרות לרכב ומגנים עליו מהאקלים הישראלי הקשה. ציפוי ננו קרמי לרכב יוצר שכבת הגנה ששומרת על הצבע לשנים, עמידה מאד וברמת קשיחות גבוהה מאד. תיקוני צבע לרכב נעשה עם הצבע המקורי של יצרן הרכב לתוצאה מושלמת. ניקוי פנים הרכב , ניקוי ריפודים ברכב נעשה  ב 3 שלבים שלב 1 שאיבה כללית ולחץ אוויר שואבים את המושבים ,רצפת הרכב ,שטיחים,תאי אחסון ועוד...לחץ אוויר המאפשר להגיע לשאיבה מקסימלית וניקוי יסודי לרכב. שלב 2  הזרקה ניקוי ויניקה בשלב זה אנו מבצעים ניקוי מושבים לרכב ,רצפת הרכב ,שטיחים ,דלתות הרכב מברישים עם מברשת עדינה את כל המשטחים ואז יונקים כלומר שואבים את המשטחים והלכלוך לתוצאה מושלמת והסרת הכתמים מכל משטחי הרכב הפנימיים, פנים הרכב נעשה חדש לחלוטין המושבים גם מושבי עור. רצפת הרכב,הדלתות, התקרה,הפלסטיקה השטיחים. ניקוי יסודי לרכב מעניק לכם אפשרות לנסוע סוף סוף ברכב נקי. שלב 3 ייבוש הרכב לאחר שביצענו ניקוי יסודי לרכב והסרנו את הכתמים הרכב נשאר לאוורור וייבוש מקסימלי בין 2-4 שעות. שירותים נוספים למראה מושלם לרכב : ציפוי ננו לרכב, תיקוני צבע לרכב , תיקון שריטות ברכב.

מכיוון שציפוי ננו קרמי נותן ברק יוצא דופן לרכב ויש לו המון תכונות הגנתיות : חסין שריטות, חסין צואת בעלי כנף, חסין קרני uv , חסין נוזלים , חסין בטון זפת צבע, בעל תכונה של שטיפה עצמית , שיש ציפוי קרמי רוחצים את הרכב פחות אז גם חוסכים כסף בעצם, וצבע הרכב נשאר כחדש לאורך שנים ואין הזדקנות מהירה או דהייה של הצבע.

כי פוליש ווקס מקצועי לרכב מעלים את השריטות והשפשופים , מכות של פתיחות דלתות, נזקים של מכונות שטיפה , נזקי שמש ודהייה של הצבע ומעניק ברק מרהיב לצבע הרכב!
אנחנו משתמשים בפוליש של חברות manazerna USA
ו koch chemie גרמניה
הפולישים הטובים בעולם!

דיטיילינג פנימי מעניק חיים חדשים לתא הנוסעים של הרכב!
מסירים כתמים מהמושבים/ דלתות / פלסטיקה / שטיחים/ תקרה/ רצפת הרכב / תאי אחסון ופלסטיקה / חגורות / תא מטען/ הרכב עובר חידוש פנימי עם חומרי פרימיום של חברת koch chemie ו gyeon העולמיות.

תיקוני צבע נקודתיים בעצם חוסכים לכם הרבה כסף שהייתם מוציאים אצל פחח
בגדול אנחנו מייצרים את הצבע לפי קוד יצרן הרכב ועושים תיקוני צבע נקודתים עם מקחולים במחיר לכל כיס.

פלסטלינה לרכב ושטיפת דיטיילינג יעניקו לרכב הסרת מזהמים קשים כגון חספוס שיש על הצבע הרכב או דבקים או נקודות גינגיות קטנות הפלסטלינה מסירה היא סופגת אליה את כל הלכלוך הקשה והעקשן יחד עם שטיפת דיטיילינג מקצועית עם כפפה עדינה וניקוי כל החלקים החיצוניים של הרכב : גלגלי מגנזיום, בתי גלגלים , פלסטיקה חיצונית , שמשות, וחומרים יעודיים לכל החלקים החיצוניים של חברת Koch chemie העולמית.

דיטיילינג כללי יעניק לרכבך את כל המעטפת החיצונית והפנימית;
מבחוץ :
פלסטלינה ושטיפת דיטיילינג
פוליש ווקס רב שלבי
ציפוי ננו קרמי
תיקוני צבע נקודתיים
חידוש פנסים
ניקוי מנוע
מבפנים;
ניקוי יסודי פנימי עמוק
ניקוי ריפודים / דלתות / תקרה/ שטיחים/ רצפת הרכב / תאי אחסון / תא מטען ועוד
חידוש תא הנוסעים של הרכב
חומרי פרימיום לפלסטיקה
חומרי פרימיום למושבי עור ובד

בואו נהיה בקשר

לייעוץ ללא עלות וקבלת הצעת מחיר התקשרו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קניון האירוסים נתניה
אירוס הארגמן 55 נתניה
אופציה להגיע לחניית הלקוח בתוספת 199 ש”ח
אזור השרון והמרכז