עורך דין תעבורה

עורך דין תעבורה במרכז

גם אם נהגת בשלילה נהגת במהירות מופרזת נהגת בשכרות נהגת תחת השפעת סמים בזמן נהיגה השתמשת בטלפון היית מעורב בתאונת דרכים נהגת ללא רישיון אפשר לעזור לך!

תוכן עניינים | ניווט מהיר

עורך דין תעבורה יכול לדאוג לך לשקט נפשי בכל נושאי דיני התעבורה מול רשויות החוק בשלל עבירות תנועה הקיימות, כדי שאתה תוכל להמשיך לנהוג. עו”ד המתמחה בתעבורה יכול להפחית או לבטל קנסות, להחזיר רישיון מפסילה מנהלית, להפחית נקודות ברישיון ועוד.
 חשוב להיות מיוצג ע”י עורך דין תעבורה באופן מקצועי, מכבד ומכובד ולהשתחרר מכל הדאגות הכרוכות בתהליך.

עורך דין תעבורה במרכז - תחומי התמחות מרכזיים

נהיגה בשכרות

נהיגה בשכרות או נהיגה בהשפעת אלכוהול, עלולה לסכן את הנוהג ומשתמשי דרך אחרים ולכן נחשבת לעבירת תנועה חמורה בישראל וברוב מדינות העולם.

מהירות מופרזת

נהיגה במהירות מופרזת נחשבת לעבירת תעבורה נפוצה מאוד ומסוכנת מאוד ובד”כ מחייבת ייצוג משפטי גם כשלא שמים לב ומגיעים אליה בלי כוונה.

דוחות תעבורה ונקודות

קנסות תעבורה ודוחות תנועה נועדו לסייע למשטרה למגר את תאונות הדרכים והקטל בכבישים. בעת קבלת הדוח לא צריך למהר ולשלם אותו, אלא קודם להתייעץ עם עורך דין תעבורה.

נהיגה ללא רישיון

נהיגה ללא רישיון היא עבירה חמורה ולכן העונש עליה הוא כבד, פנו לעורך דין מומחה בתחום דיני תעבורה לבחינת מצבכם המשפטי וקבלת ייעוץ משפטי.

נהיגה בפסילה

נהיגה בשלילה או בזמן פסילה היא אחת מהעבירות החמורות ביותר בפקודת התעבורה ובתי המשפט ורשויות התביעה לא מקלים ראש בה והיא אף עלולה להוביל למאסר בפועל.

נהגים חדשים

נהגים חדשים הנמצאים בשנים הראשונות בתקופת מבחן, ונתפסו כאשר ביצעו עבירת תנועה, ישלמו על כך מחיר יקר ועשויים אף לאבד את רישיונם.

התחומים אשר נכללים תחת עבירות תעבורה שבהן מטפל עורך דין תעבורה: נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים, עבירות מהירות, עבירות הפקדה (פגע וברח), תאונות דרכים, עבירות נהיגה ללא רישיון נהיגה, נהיגה ללא ביטוח או ללא רישיון רכב, ביטול פסילה מנהלית, שימוש בטלפון נייד(נהיגה בקלות ראש), ביטול פסילות עד תום ההליכים, מחיקת נקודות תעבורה, ביטול איסורי שימוש ברכב, שחרור ממעצר, פיצוי לנפגעי תאונות דרכים, בקשות לחישוב פסילה, עקיפות מסוכנות, הפרעה לתנועה, עבירות נהגים חדשים, וכן ניהול הוכחות בכל סוגי העבירות, החל בעבירת הקנס הפעוטה ביותר, וכלה בעבירות החמורות ביותר.

מחפשים עורך דין תעבורה במרכז ?

כל אחד נעצר מתי שהוא ע”י שוטר תנועה על שביצע עבירת תעבורה שבעקבות אתם צפוי לקבל קנס ובמקרים מסוימים אתם צפויים להגיע אף לשלילת רישיון, צבירת נקודות ומאסר בפועל. למרבה הצער, עבירות תעבורה ותאונות דרכים הן חלק מהשגרה היומיומית של הנהגים במרכז, ששם תנועת הרכבים מאוד סואנת, ומקבלים דוחות תעבורה ללא קשר לגיל, מין או לכמות הניסיון שיש לנהגים על הכבישים.

אתם צפויים להיקלע לתאונת דרכים או לבצע עבירת תנועה כלשהי, גם אם אתם מחשיבים את עצמכם לנהגים מאוד זהירים. 

אז איך עורך דין תעבורה יוכל לעזור לכם אם נקלעתם למצב של עבירת תנועה או תאונת דרכים ?

אם אתם מחפשים עורך דין תעבורה במרכז – הגעתם למקום הנכון. ייעוץ וייצוג לנאשמים בעבירות תעבורה בדרגות חומרה שונות. ערוכים לתת מענה לתושבי המרכז, בין היתר במתן ייעוץ ראשוני בין אם ביצעתם עבירת תעבורה ובין אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים באזור המרכז. אתם בוודאי יודעים שבשנים האחרונות חלה החמרה של גופי האכיפה ובתי המשפט עם נהגים הנאשמים בעבירות תעבורה, ונהגים רבים מאבדים את רישיון כי מופיעים בבית המשפט במרכז ולא מיוצגים ע”י עורך דין תעבורה הבקיא בכל חוקי התעבורה והערכאות המשפטיות. נהגים אלו מסתכנים בקבלת קנסות כבדים, צבירת נקודות לחובתם ואף עשויים לאבד את רישיונם לתקופה של 30 – 90 ימים, ובעבירות חמורות העונש יכול להתסכם בעונשי מאסר בפועל.

לכן, מומלץ להסתייע בעורך דין תעבורה במרכז שילווה אתכם וימצא את הדרך להמתיק את העונש שלכם.
כאשר אתם מחפשים אחר עורך דין תעבורה במרכז הארץ, חשוב שתקפידו לשכור את שירותיו של עורך דין העוסק בדיני תעבורה ובדגש על כך כי עורך הדין בקיא ובעל ניסיון בסוג העבירות שביצעתם.

מחפשים עורך דין פלילי במרכז שיענה על כל אלה? בשביל זה אנחנו כאן.

 

למה דווקא עורך דין תעבורה באזור המרכז ?

משרדי עורכי דין לתעבורה במרכז מטפלים במגוון עבירות בתחום התעבורה בקרב תושבים המתגוררים במרכז הארץ, מעבירות תנועה קלות ועד החמורות ביותר בספרי החוקים. עורך דין תעבורה במרכז בעל ניסיון בייצוג נאשמים בבתי המשפט לדיני תעבורה במחוז המרכז. כל נהג עלול להגיע יום בהיר אחד, לבית דין לתעבורה, עקב עבירת תעבורה המחייבת העמדה למשפט ויזדקק לשירותי עורך דין תעבורה מומלץ במרכז הקרוב לאזור המגורים שלו.

במצבים מסוג זה, ישנה חשיבות רבה לפנייה לייעוץ עם עורך דין תעבורה שבאמתחתו הידע המשפטי הדרוש כדי לחלץ אתכם מהתסבוכת, או לכל הפחות להמתיק ולו במעט את רוע הגזירה. כמובן שהרבה תלוי בתזמון הפניה לעורך דין.

במידה ונעצרתם על ידי שוטר על עבירת תנועה שאירעה באזור המרכז וזה מקום המגורים שלכם, אז עורך דין תעבורה במרכז, מן הסתם, יהיה זמין לתת מענה מהיר ונגיש הרבה יותר מעורך דין תעבורה שנמצא באזור אחר בארץ. מדובר על יתרון משמעותי ביותר בתיקי תעבורה שבהם העבירה היא חמורה ומצריכה זמני תגובה מהירים יותר שיוכל לפעול מהר על מנת להפחית משמעותית את הענישה לנהגים הנאשמים בעבירות תנועה חמורות.

איך לבחור עו"ד תעבורה מומלץ במרכז ?

עורך דין תעבורה בקיא בחקיקה, מיומן ובעל ניסיון בייצוג נהגים בעבירות תנועה חמורות אשר יש מאחוריו הרבה תיקים מוצלחים ולקוחות מרוצים וממליצים מאזור המרכז ושאר אזורים בארץ, הוא נחשב לעורך דין תעבורה מומלץ.

חשוב לדעת כי עורך דין המתמחה בדיני תעבורה תמיד חייב להיות מעודכן בכל השינויים והעדכונים השוטפים של החקיקה החלים מעת לעת, וזאת מעבר להכרות המעמיקה עם פקודת התעבורה.

בבואכם למשרדו של עורך דין תעבורה מומלץ במרכז, הוא אמור להעניק לכם אוזן קשבת תחושת ביטחון, את ההכוונה הנדרשת ולהשיג עבורכם את התוצאה הטובה ולצמצם את העונש בפסק הדין שיתקבל.

הואשמתם בעבירת תנועה כלשהי ואתם זקוקים לסיוע של עורך דין? יש לכם שאלה משפטית? פנו אלינו

מתי הזמן הנכון לפנות לעורך דין תעבורה במרכז ?

כמעט בכל סוגיה משפטית יהיה נכון לקבל ייעוץ משפטי, אך בכל הנוגע לעבירות תעבורה באזור המרכז, חשוב להבחין בין מקרה שבו מומלץ לבין מקרה שבו הכרחי לקבל ייעוץ עורך דין לענייני תעבורה. לדוגמה, אם מדובר בעבירה קלה עם קנס כספי נמוך אשר אינו מלווה בנקודות תעבורה, אז אפשר להתייעץ עם עורך דין טרם תשלום הקנס ואולי הוא יעזור להפחית אותו או יבטל אותו לגמרי, אך לא ייגרם לכם נזק אם לא תעשו כן. אולם, כאשר מדובר בעבירות עם השלכות משמעותיות יותר כגון צבירת נקודות או אפשרות לשלילת רישיון נהיגה ובוודאי מאסר, אתם חייבים לקבל ייעוץ וייצוג משפטי מעורך דין תעבורה.

זכרו! אם אתם גרים באזור המרכז, התייעצות עם עורך דין תעבורה במרכז מיד לאחר ביצוע העבירה המיוחסת לכם(תלוי כמובן בדרגת החומרה כפי שצוין לעיל), עשויה לשפר את מצבכם מבחינה משפטית ואף עשויה במקרים מסוימים להוביל לביטול הקנס ו/או לסגירת התיק נגדכם.

מדוע חשוב לפנות לעורך דין תעבורה במרכז ?

חשוב לדעת, כי לאור ריבוי תאונות הדרכים בכבישים ובמרכז הארץ בפרט, המגמה של גורמי האכיפה ובתי המשפט לתעבורה הינה להחמיר מאוד בענישה עם נהגים, ולכן במידה ונקלעתם למצב שאתם נאשמים באחת מהעבירות תעבורה שצוינו לעיל, מומלץ ואף חובה לפנות להתייעצות מול עורך דין תעבורה הבקיא בתחום בהקדם האפשרי, וכמובן להתייצב אתו לכל דיון על מנת לוודא ולהבטיח את הטיפול המקצועי והטוב ביותר בתיק.

הדבר יהיה נכון לכל תיק תעבורה, מהעבירות הקלות יחסית הגוררות קנסות וצבירת נקודות ועד לעבירות תנועה מהחמורות ביותר שיש בפקודת התעבורה עם השלכות כבדות של פסילת רישיון לתקופת זמן קצרה ואף מגיעים למאסר בפועל.

באיזה מקרים מטפל עורך דין תעבורה ?

עורך דין תעבורה מייעץ ומייצג בעבירות תעבורה או בשמן הנוסף עבירות תנועה, נהגים אשר נעצרו בעת ביצוע עבירת תנועה או נאשמים.

מבין עבירות הנפוצות ביותר המצדיקות פניה לעורך דין תעבורה במרכז: נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה תחת השפעת סמים או אלכוהול, נהיגה בשכרות, אי ציות לתמרור עצור, נסיעה ברמזור אדום, שימוש בטלפון נייד בעת נהיגה, חציית קו הפרדה רצוף, תאונת פגע וברח, תאונה עם נפגעים, פגיעה בעובר אורח וכדומה.

האם עו”ד תעבורה יכול לעזור בביטול קנס תעבורה ?

במקרים של עבירות תנועה קלות, כאשר מקבלים קנס עם/ללא נקודות שנצברות והנזק לא רב, אז פשוט יותר לשלם את הקנס באופן עצמאי. אבל, אם אתם חושבים שהקנס ניתן לכם שלא בצדק, אז אתם יכולים לבחור באפשרות של בקשה להישפט בבית דין לתעבורה בגין העבירה ולהוכיח את חפותכם במקום לשלם את הקנס. במידה ובחרתם באפשרות להישפט, מומלץ לקבל ייעוץ מעורך דין תעבורה לבדיקת הסיכויים שלכם ועל מנת לשפר אותם עד לביטול הקנס לחלוטין.

הואשמתם בעבירת תנועה כלשהי ואתם זקוקים לסיוע של עורך דין? יש לכם שאלה משפטית? פנו אלינו

באילו מקרים מומלץ לפנות לעורך דין תעבורה ?

קיימות הרבה עבירות תעבורה המוגדרות בחוק כחמורות בספר החוקים והענישה כנגדן אינה גוררת קנס בלבד, אלא גם מסכנת את הנהג בצבירה של נקודות הנרשמות לזכותו, עלולים לשלול את רישיון הנהיגה שלו לתקופה ארוכה ובמקרים חמורים יותר אף יכול להגיע למאסר בפועל. מקרי עבירות תעבורה כאלו ואחרות מחייבים טיפול מקצועי ע”י עורך דין תעבורה.

להלן חלק מהדוגמאות לעבירות תעבורה שמוגדרות כחמורות שבהן עולה הצורך לשכור את שירותיו של עורך דין תעבורה בהקדם האפשרי, על מנת למזער את רוע הגזירה הצפויה:

 1. נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים – אלה עבירות תעבורה מהחמורות ביותר בחוקי המשפט בישראל, ולכן אם נאשמתם בעבירה מסוג זה מומלץ להסתייע בשירותי עורך דין המתמחה בדיני תעבורה.
 2. נהיגה במהירות מופרזת – נסיעה במהירות שהיא מעל המהירות המותרת בחוק בדרך עירונית או בינעירונית, מהווה סכנה הן לנהגים אחרים בכביש והן להולכי רגל. לכן, נהג שנאשם בעבירה בגין נהיגה במהירות מופרזת עומד בפני דוחות מהירות, קנסות וצבירת נקודות.
 3. נהיגה בזמן פסילת רישיון – נהג שהורשע בביצוע עבירת תעבורה ושללו ממנו את רישיון הנהיגה שלו לפרק זמן מוגדר, ובזמן הפסילה הוא בוחר במודע לעלות על הרכב ולנהוג, הוא צפוי לקבל עונש של מאסר בפועל עד שלוש שנים ו/או קנס מוגדל והוא אף עלול לאבד את רישיונו לצמיתות.
 4. נהיגה ללא ביטוח רכב – נהג שנסע ברכבו ללא ביטוח חובה בתוקף לא רק מבצע עבירה פלילית ומסתכן בקנס כספי משמעותי ושלילת רישיון הנהיגה, אלא גם עלול לגרום להשלכות כלכליות קשות ביותר במידה והיה מעורב בתאונת דרכים ללא ביטוח חובה (תשלום הכספים שחברת הביטוח שילמה לנפגעים).
 5. נהיגה בקלות ראש –היא עבירת תעבורה כללית המוסדרת בסעיף 62 (2) לפקודת התעבורה וניתן להחילה על מספר רב של מצבים והמכנה המשותף ביניהם הוא קלות דעת, אדישות, זלזול, רשלנות או אי אכפתיות מצד הנהג. במקרים של תאונת דרכים עבירה זו מחייבת שלילת רישיון נהיגה בפועל לתקופת מינימום של 3 חודשים.
 6. תאונות דרכים עם נפגעים – תאונה עם נפגעים של ממש (בה נפגע אדם כלשהו) מחייבת בפסילת רישיון הנהיגה למשך שלושה חודשים, ללא תלות לסוג העבירה שהנהג הורשע בה והיקף הפגיעה.

בכל אחת מעבירות התעבורה שהוזכרו לעיל, חשוב לפנות בהקדם האפשרי להתייעצות עם עורך דין תעבורה, כדי להקדים תרופה למכה. זכרו כי ייצוג ע”י עורך דין תעבורה יכול להציל את רישיון הנהיגה שלכם, להפחית קנסות ונקודות, לבטלן ואף להביא לזיכוי מלא, לכן לא מומלץ להגיע לבית הדין לתעבורה ללא ייצוג משפטי הולם.

איך עורך דין תעבורה יכול לצמצם את העונש בגין עבירת תנועה שביצע ?

עורך דין תעבורה תחילה יבחן את נסיבות המקרה הספציפי שלך, ילמד את תיק התביעה לעומק וידע אילו ראיות ונסיבות ראוי להדגיש על מנת להפחית מחומרת גזר הדין שבית הדין יפסוק כלפיך במידה ותורשע. בצורה זו עו”ד מוביל לצמצום הנזקים בסעיפי האישום במידת האפשר עד לתוצאה הטובה ביותר.

עורך דין תעבורה מנוסה אשר בקיא ומכיר את חוקי התעבורה על בורים יוכל לוודא כי העונש המקסימלי שיופעל כלפי נאשמים בעבירות תנועה יהיה נמוך ככל האפשר בהתאם לסוג העבירה והנסיבות הפרטניות של העבירה ושל הנהג, תוך הסתמכות על תקדימים קודמים מעבירות דומות מתחום התעבורה שנלקחים בחשבון בעת מתן גזר דין.

למה חשוב לפנות להתייעצות עם עורך דין בהקדם האפשרי ?

בגלל ריבוי תאונות הדרכים בכבישים בארץ בשנים האחרונות, המגמה של גורמי האכיה ובתי המשפט לתעבורה היא להחמיר מאוד בענישה עם נהגים, ולכן במידה ונקלעתם למצב שאתם נאשמים באחת מהעבירות תעבורה שצוינו לעיל, מומלץ ואף חובה לפנות בהקדם האפשרי להתייעצות עם עורך דין תעבורה הבקיא בתחום על מנת לוודא ולהבטיח את הטיפול המקצועי וקבלת התוצאה הטובה ביותר בתיק. זה יהיה נכון לגבי כל תיק תעבורה, מהעבירות הקלות יחסית ועד לעבירות תנועה מהחמורות ביותר שיש בחוקי התעבורה.

לסיכום

עורך דין תעבורה מתמחה בדיני תעבורה ובקיא בכל החוקים והתקנות בדיני התעבורה, ידע לטפל ולפעול לקבלת התוצאה הטובה ביותר עבורכם. עורך דין מקצועי ומנוסה יכול להפחית משמעותית את הענישה לנהגים הנאשמים בעבירות תנועה חמורות. לפעמים אתם יכולים למצוא את עצמכם במצבים קשים שלא תוכלו לפתור אותם בעצמכם. מומלץ שלא להמתין לרגע האחרון, ולפנות לעורך דין תעבורה על מנת שניתן יהיה לבצע הערכת מצב ולדאוג למצות את זכויותיכם על הצד הטוב ביותר.

נתפסת על מהירות, רמזור אדום, נהגת ללא רישיון או תחת השפעת אלכוהול ? הרישיון שלך בסכנה.
אל תתמודדו לבד! צרו קשר עם עורך דין תעבורה מומחה שיוכל לעזור (ייעוץ חינם ללא התחייבות)

מה חשוב וכדאי לדעת בנושא עבירות תעבורה

דיני תעבורה, עבירות תנועה, דוחות - שאלות נפוצות וייעוץ משפטי

רוב הנהגים מבלים על הכביש מספר שעות בכל יום, במיוחד בכבישים במרכז הארץ הפקוקים, בין אם זה בענייני עבודה ובין אם לצרכים אישיים. הנסיעות יכולות להיות קצרות בתוך העיר או נסיעות בינעירוניות ארוכות יותר, ויכולות להיות בכל מיני שעות במהלך היממה. יש שעות פחות עמוסות ויש שעות שבהן הכביש עמוס במכוניות שאיננו תמיד בטוח וידידותי לנהגים ולסובבים. בישראל עבירות תעבורה נפוצות מאד בקרב נהגים וישנן הרבה סיבות לכך. לפעמים ההשפעה של מצב הכבישים והתשתיות, לפעמים האקלים החם, ולפעמים זה הגורם האנושי או אופיים של הנהגים.

מהם סוגי העונשים הקיימים בגין עבירות תנועה

בכל שנה יחידות תביעות תעבורה במרכז ובשאר חלקי הארץ מטפלות בהמון תביעות בתחום התעבורה. תביעות אשר מטופלות על ידי עורכי דין בלשכות תביעות תעבורה באזור שלהם, לדוגמה עורך דין תעבורה במרכז יפנה ליחידת תביעות תעבורה מרכז, בכדי לייצג את הנהגים הנאשמים בעבירות התעבורה מכל מיני סוגים החל מדו”ח על חניה, אי ציות לתמרור ועד לתביעות יותר משמעותיות כגון נהיגה ללא רישיון, נהיגה בשכרות וכיוצ”ב. מעבר לפגיעה בנהגים עצמם ,עבירות תעבורה עשויות לפגוע בבטיחותם של נהגים אחרים האחרים וכן של עוברי אורח(הולכי רגל). העונשים בגין עבירות תנועה נקבעים בהתאם למידת חומרת העבירה, ויכולים להתבטא בקנסות כספיים גדולים, נקודות תעבורה שמצטברים לחובתו של הנהג, שלילת רישיון ואפילו מאסר בפועל, אשר ניתנים על עבירות תנועה חמורות ביותר אשר בית המשפט לא מקל ראש, כגון: כאשר נתפס הנהג נוהג ללא רישיון נהיגה, נהיגה בזמן פסילת רישיון, נהיגה תחת השפעת סמים או אלכוהול וגרימת תאונת דרכים.

מקרים של עבירות תעבורה חמורות, מצדיקות פנייה לעורך דין תעבורה המתמחה בתחום זה, ובקיא בכל הערכאות המשפטיות הרלוונטיות, מכיר היטב את הפסיקות בנושא ומנוסה בייצוג נהגים בצורה הטובה ביותר.

למה לפנות לייעוץ של עורך דין מומחה לתעבורה

כאשר פונים לקבל ייעוץ מעורך דין חשוב לוודא כי ברשותו הידע והניסיון הנדרשים לטיפול בתיקי תעבורה. ישנם הרבה מקרים די מורכבים, בגלל סוג העבירה או מצבו של הנהג הנתבע המעורבים בעבירה, ונדרש טיפול וייצוג של עורך דין מקצועי ומנוסה. טיפול ע”י עורך דין מקצועי הבקיא בתחום דיני התעבורה יכול לעשות את כל ההבדל בין הצלחה לכישלון (לדוגמה יכול להיות הבדל בין שלילת רישיון לתקופה של חצי שנה לבין מאסר בפועל).

הואשמתם בעבירת תנועה כלשהי ואתם זקוקים לסיוע של עורך דין? יש לכם שאלה משפטית? פנו אלינו

זקוקים לייעוץ מקצועי? >> השאירו פרטים ועורך דין מומחה לתעבורה יחזור אליכם בהקדם!

שאלות נפוצות - עבירות תעבורה

אם קיבלת דו"ח תנועה מסוג תשלום קנס אתה יכול לבחור בין שלוש אפשרויות:

 1. לשלם במזומן תוך 90 ימים מיום המצאת הדוח את סכום הקנס שנקבע לעבירה על פי החוק.
 2. להגיש בקשה להישפט תוך 90 ימים מיום המצאת הדוח.
 3. להגיש בקשה לביטול הודעת תשלום הקנס מהעילות הקבועות בחוק תוך 30 יום מיום המצאת הדוח.

אזרח שהיה מעורב בתאונת דרכים ובוחן משטרתי לא טיפל בשטח בתאונה, יכול למסור הודעה בתחנת המשטרה באזור מגוריו או במרכז שרות לאזרח של אגף התנועה המקומי.

בהגעתכם לתחנת המשטרה על מנת לדווח על תאונת דרכים (נזק בלבד או עם נפגעים), חייבים להמציא במעמד הדיווח את המסמכים הבאים, לצורך פתיחת תיק חקירה:
 • רישיון רכב (מקור + צילום).
 • פוליסת ביטוח (מקור + צילום).
 • רישיון נהיגה (מקור + צילום).
 • טופס שחרור ממיון/תעודה רפואית מקופת חולים (צילום) - במידה ונזקקו לטיפול רפואי.

כמעט בכל סוגיה משפטית יהיה נכון לקבל ייעוץ משפטי, אך בכל הנוגע לעבירות תעבורה באזור המרכז, חשוב להבחין בין מקרה שבו מומלץ לבין מקרה שבו הכרחי לקבל ייעוץ עורך דין לענייני תעבורה. לדוגמה, אם מדובר בעבירה קלה עם קנס כספי נמוך אשר אינו מלווה בנקודות תעבורה, אז אפשר להתייעץ עם עורך דין טרם תשלום הקנס ואולי הוא יעזור להפחית אותו או יבטל אותו לגמרי, אך לא ייגרם לכם נזק אם לא תעשו כן. אולם, כאשר מדובר בעבירות עם השלכות משמעותיות יותר כגון צבירת נקודות או אפשרות לשלילת רישיון נהיגה ובוודאי מאסר, אתם חייבים לקבל ייעוץ וייצוג משפטי מעורך דין תעבורה.

עורך דין תעבורה בקיא בחקיקה, מיומן ובעל ניסיון בייצוג נהגים בעבירות תנועה חמורות אשר יש מאחוריו הרבה תיקים מוצלחים ולקוחות מרוצים וממליצים מאזור המרכז ושאר אזורים בארץ, הוא נחשב לעורך דין תעבורה מומלץ.

חשוב לדעת כי עורך דין המתמחה בדיני תעבורה תמיד חייב להיות מעודכן בכל השינויים והעדכונים השוטפים של החקיקה החלים מעת לעת, וזאת מעבר להכרות המעמיקה עם פקודת התעבורה.

בבואכם למשרדו של עורך דין תעבורה מומלץ במרכז, הוא אמור להעניק לכם אוזן קשבת תחושת ביטחון, את ההכוונה הנדרשת ולהשיג עבורכם את התוצאה הטובה ולצמצם את העונש בפסק הדין שיתקבל.

עורך דין תעבורה הוא אדם המורשה לעסוק בעריכת דין ולתת ייעוץ משפטי, אשר למד משפטים וקיבל הסמכה מתאימה ממוסד רשמי בישראל, לעוסק במשפט הפלילי, עם התמחות באופן ספציפי בדיני תעבורה.

עו"ד תעבורה מעניק סיוע וליווי משפטי לנהגים עוברי אורח הנחשדים או נאשמים בביצוע עבירות תנועה מסוגים שונים, גם במקרים שבהם העבירה אינה מובילה לפגיעה בגוף או ברכוש.

עורך דין תעבורה מייעץ ומייצג בעבירות תעבורה או בשמן הנוסף עבירות תנועה, נהגים אשר נעצרו בעת ביצוע עבירת תנועה או נאשמים.

מבין עבירות הנפוצות ביותר המצדיקות פניה לעורך דין תעבורה במרכז: נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה תחת השפעת סמים או אלכוהול, נהיגה בשכרות, אי ציות לתמרור עצור, נסיעה ברמזור אדום, שימוש בטלפון נייד בעת נהיגה, חציית קו הפרדה רצוף, תאונת פגע וברח, תאונה עם נפגעים, פגיעה בעובר אורח וכדומה.

האם עו"ד תעבורה יכול לעזור בביטול קנס תעבורה ?

במקרים של עבירות תנועה קלות, כאשר מקבלים קנס עם/ללא נקודות שנצברות והנזק לא רב, אז פשוט יותר לשלם את הקנס באופן עצמאי. אבל, אם אתם חושבים שהקנס ניתן לכם שלא בצדק, אז אתם יכולים לבחור באפשרות של בקשה להישפט בבית דין לתעבורה בגין העבירה ולהוכיח את חפותכם במקום לשלם את הקנס. במידה ובחרתם באפשרות להישפט, מומלץ לקבל ייעוץ מעורך דין תעבורה לבדיקת הסיכויים שלכם ועל מנת לשפר אותם עד לביטול הקנס לחלוטין.

במקרים של עבירות תנועה קלות, כאשר מקבלים קנס עם/ללא נקודות שנצברות והנזק לא רב, אז פשוט יותר לשלם את הקנס באופן עצמאי. אבל, אם אתם חושבים שהקנס ניתן לכם שלא בצדק, אז אתם יכולים לבחור באפשרות של בקשה להישפט בבית דין לתעבורה בגין העבירה ולהוכיח את חפותכם במקום לשלם את הקנס. במידה ובחרתם באפשרות להישפט, מומלץ לקבל ייעוץ מעורך דין תעבורה לבדיקת הסיכויים שלכם ועל מנת לשפר אותם עד לביטול הקנס לחלוטין.

קיימות הרבה עבירות תעבורה המוגדרות בחוק כחמורות בספר החוקים והענישה כנגדן אינה גוררת קנס בלבד, אלא גם מסכנת את הנהג בצבירה של נקודות הנרשמות לזכותו, עלולים לשלול את רישיון הנהיגה שלו לתקופה ארוכה ובמקרים חמורים יותר אף יכול להגיע למאסר בפועל. מקרי עבירות תעבורה כאלו ואחרות מחייבים טיפול מקצועי ע"י עורך דין תעבורה.

להלן חלק מהדוגמאות לעבירות תעבורה שמוגדרות כחמורות שבהן עולה הצורך לשכור את שירותיו של עורך דין תעבורה בהקדם האפשרי, על מנת למזער את רוע הגזירה הצפויה:

 1. נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים – אלה עבירות תעבורה מהחמורות ביותר בחוקי המשפט בישראל, ולכן אם נאשמתם בעבירה מסוג זה מומלץ להסתייע בשירותי עורך דין המתמחה בדיני תעבורה.
 2. נהיגה במהירות מופרזת – נסיעה במהירות שהיא מעל המהירות המותרת בחוק בדרך עירונית או בינעירונית, מהווה סכנה הן לנהגים אחרים בכביש והן להולכי רגל. לכן, נהג שנאשם בעבירה בגין נהיגה במהירות מופרזת עומד בפני דוחות מהירות, קנסות וצבירת נקודות.
 3. נהיגה בזמן פסילת רישיון – נהג שהורשע בביצוע עבירת תעבורה ושללו ממנו את רישיון הנהיגה שלו לפרק זמן מוגדר, ובזמן הפסילה הוא בוחר במודע לעלות על הרכב ולנהוג, הוא צפוי לקבל עונש של מאסר בפועל עד שלוש שנים ו/או קנס מוגדל והוא אף עלול לאבד את רישיונו לצמיתות.
 4. נהיגה ללא ביטוח רכב – נהג שנסע ברכבו ללא ביטוח חובה בתוקף לא רק מבצע עבירה פלילית ומסתכן בקנס כספי משמעותי ושלילת רישיון הנהיגה, אלא גם עלול לגרום להשלכות כלכליות קשות ביותר במידה והיה מעורב בתאונת דרכים ללא ביטוח חובה (תשלום הכספים שחברת הביטוח שילמה לנפגעים).
 5. נהיגה בקלות ראש –היא עבירת תעבורה כללית המוסדרת בסעיף 62 (2) לפקודת התעבורה וניתן להחילה על מספר רב של מצבים והמכנה המשותף ביניהם הוא קלות דעת, אדישות, זלזול, רשלנות או אי אכפתיות מצד הנהג. במקרים של תאונת דרכים עבירה זו מחייבת שלילת רישיון נהיגה בפועל לתקופת מינימום של 3 חודשים.
 6. תאונות דרכים עם נפגעים - תאונה עם נפגעים של ממש (בה נפגע אדם כלשהו) מחייבת בפסילת רישיון הנהיגה למשך שלושה חודשים, ללא תלות לסוג העבירה שהנהג הורשע בה והיקף הפגיעה.

בכל אחת מעבירות התעבורה שהוזכרו לעיל, חשוב לפנות בהקדם האפשרי להתייעצות עם עורך דין תעבורה, כדי להקדים תרופה למכה. זכרו כי ייצוג ע"י עורך דין תעבורה יכול להציל את רישיון הנהיגה שלכם, להפחית קנסות ונקודות, לבטלן ואף להביא לזיכוי מלא, לכן לא מומלץ להגיע לבית הדין לתעבורה ללא ייצוג משפטי הולם.

עורך דין תעבורה תחילה יבחן את נסיבות המקרה הספציפי שלך, ילמד את תיק התביעה לעומק וידע אילו ראיות ונסיבות ראוי להדגיש על מנת להפחית מחומרת גזר הדין שבית הדין יפסוק כלפיך במידה ותורשע. בצורה זו עו"ד מוביל לצמצום הנזקים בסעיפי האישום במידת האפשר עד לתוצאה הטובה ביותר.

עורך דין תעבורה מנוסה אשר בקיא ומכיר את חוקי התעבורה על בורים יוכל לוודא כי העונש המקסימלי שיופעל כלפי נאשמים בעבירות תנועה יהיה נמוך ככל האפשר בהתאם לסוג העבירה והנסיבות הפרטניות של העבירה ושל הנהג, תוך הסתמכות על תקדימים קודמים מעבירות דומות מתחום התעבורה שנלקחים בחשבון בעת מתן גזר דין.

בגלל ריבוי תאונות הדרכים בכבישים בארץ בשנים האחרונות, המגמה של גורמי האכיה ובתי המשפט לתעבורה היא להחמיר מאוד בענישה עם נהגים, ולכן במידה ונקלעתם למצב שאתם נאשמים באחת מהעבירות תעבורה שצוינו לעיל, מומלץ ואף חובה לפנות בהקדם האפשרי להתייעצות עם עורך דין תעבורה הבקיא בתחום על מנת לוודא ולהבטיח את הטיפול המקצועי וקבלת התוצאה הטובה ביותר בתיק. זה יהיה נכון לגבי כל תיק תעבורה, מהעבירות הקלות יחסית ועד לעבירות תנועה מהחמורות ביותר שיש בחוקי התעבורה.

מלאו טופס צור קשר מהיר ועורך דין תעבורה מומחה יחזור אליכם בהקדם

נתפסת על מהירות, רמזור אדום, נהגת ללא רישיון ? צור קשר עם עורך דין תעבורה מנוסה שיעזור לך.

מה אנשים מאזור המרכז חיפשו בתחום תעבורה במקרים של עבירות ודוחות תנועה

עורך דין תעבורה במרכז | עורך דין עבירות תנועה תותח | עורך דין נהיגה בשכרות | עורך דין דיני תעבורה | עורך דין נהיגה תחת השפעת אלכוהול | עורך דין דוחות תנועה | עורך דין דוחו”ת תעבורה | עורך דין תביעות תעבורה| עורך דין נהיה ללא רישיון | עורך דין לענייני תעבורה | עורך דין מומלץ בתעבורה | עורך דין לתביעות תעבורה | המלצה על עורך דין תעבורה |  עורך דין ייצוג בבית משפט לתעבורה | עורך דין נהיגה בזמן פסילה | עורך דין נהגים חדשים | עורך דין ייצוג נפגעי תאונות דרכים | עורך דין מייצג מול משטרה | עורך דין קנסות ודוחות | ייעוץ משפטי לפני חקירה | עו”ד שלילת רישיון | עורך דין מצלמות מהירות | עורך דין פסילה מנהלית | עורך דין נהיגה בשלילה | משרד עורך דין מתמחה בתעבורה | עורך דין ביטול קנסות | עורך דין תעבורה באזור המרכז | משרדי עורכי דין לענייני תעבורה | עורך דין תעבורה במרכז | עורך דין תעבורה | עורך דין תעבורה בגוש דן | עורך דין תעבורה | עורך דין תעבורה תותח | עורך דין תעבורה תל אביב | עו”ד תעבורה במרכז | עורך דין עבירות תנועה במרכז | עורך דין ביטול קנסות במרכז | עורכי דין מומלצים במרכז | עורך דין תביעות תעבורה במרכז | ייעוץ עם עורך דין תעבורה | ייצוג בבית משפט לתעבורה באזור המרכז | תביעות תעבורה מרכז | עורך דין תביעות משטרה במרכז 
4.8/5

מפת פריסת מצלמות מהירות במחוז המרכז

מפת מצלמות בזמן אמת: לפניכם פריסת כל המצלמות מהירות בכבישים ובצמתים שנבחרו לצורך צילום עבירות מהירות מופרזת או מעבר באור אדום, מתוך האתר של משרד הפנים.

לאחר ביצוע העבירה, התצלום מועבר באופן אוטומטי למרכז השליטה ובקרה, בו התצלום עובר בקרה אנושית על-ידי שוטר ולאחר אישורו מופק הדו”ח. 

התהליך הוא מהיר ויעיל ובתוך 96 שעות נשלח לביתו של הנהג דו”ח תנועה הכולל את תצלום העבירה.

מאמרים אחרונים בנושא תעבורה

דיני תעבורה, עבירות תנועה, דוחות - שאלות נפוצות וייעוץ משפטי
בלוגדיני תעבורה

עורך דין תעבורה במרכז

עורך דין תעבורה במרכז גם אם נהגת בשלילה נהגת במהירות מופרזת נהגת בשכרות נהגת תחת השפעת סמים בזמן נהיגה השתמשת בטלפון היית מעורב בתאונת דרכים נהגת ללא רישיון אפשר לעזור לך! תוכן עניינים | ניווט מהיר עורך דין תעבורה יכול לדאוג לך לשקט נפשי בכל נושאי דיני התעבורה מול רשויות …

המשך קריאה ←
עורך דין תעבורה
בלוגדיני תעבורה

עורך דין תעבורה מומלץ ⭐️ שאלות נפוצות וייעוץ חינם

עורך דין תעבורה – ייעוץ ראשוני חינם תוכן עניינים | ניווט מהיר   עורך דין תעבורה – תחומי התמחות מרכזיים נהיגה בשכרות נהיגה בשכרות או נהיגה בהשפעת אלכוהול, עלולה לסכן את הנוהג ומשתמשי דרך אחרים ולכן נחשבת לעבירת תנועה חמורה בישראל וברוב מדינות העולם. מהירות מופרזת נהיגה במהירות מופרזת נחשבת …

המשך קריאה ←
שאלות נפוצות בנושא נזקי גוף, דיני נזיקין ופיצויים
בלוגדיני תעבורה

דיני תעבורה, עבירות תנועה, דוחות – שאלות נפוצות וייעוץ משפטי

מידע משפטי – דיני תעבורה / עבירות תנועה / דוחות תנועה תוכן עניינים | ניווט מהיר מה כוללים דיני תעבורה דיני תעבורה הינו נושא מתחום המשפט הפלילי, והם קובעים את דרכי האכיפה והטיפול בכל הקשור לעבירות שבוצעו על חוקי התנועה. דיני תעבורה בישראל. פקודת התעבורה בישראל היא זאת שמסדירה את …

המשך קריאה ←

אזורי שרות - עורכי דין תעבורה

עורך דין תעבורה במרכז

עורך דין תעבורה בתל אביב
עורך דין תעבורה בחולון
עורך דין תעבורה ברחובות
עורך דין תעבורה בראשון לציון
עורך דין תעבורה לוד
עורך דין תעבורה רמלה

עורך דין תעבורה בצפון

עורך דין תעבורה בחיפה
עורך דין תעבורה בקריות
עורך דין תעבורה בצפת
עורך דין תעבורה בנהריה
עורך דין תעבורה בעכו
עורך דין תעבורה בכרמיאל
עורך דין תעבורה בעפולה
עורך דין תעבורה בטבריה
עורך דין תעבורה בקריית שמונה

עורך דין תעבורה בדרום

עורך דין תעבורה באשקלון
עורך דין תעבורה באשדוד
עורך דין תעבורה בבאר שבע
עורך דין תעבורה אילת

עורך דין תעבורה בשרון

עורך דין תעבורה בנתניה
עורך דין תעבורה בחדרה
עורך דין תעבורה בקיסריה

עורך דין תעבורה בירושלים
עורך דין תעבורה בבית שמש

יחידות תביעות התעבורה בתל אביב ומחוז המרכז

מפת תחנות משטרה במחוז המרכז

1. מרחב שפלה

תחנת ראשון לציון
כתובת: רחוב ז’בוטינסקי 106, ראשון לציון
טלפונים: 03-9609400 או 03-9609444 פקס: 09-9609480

נקודת משטרת נס ציונה
כתובת: תל אביב 17, נס ציונה
טלפונים: 050-6276045 או 08-9404384 או 08-9400037 פקס- 08-9380256

נקודת משטרת בית דגן
כתבות: מנחם בגין 25, בית דגן
טלפונים: ‎050-6275409 או 03-9604259 פקס: 03-6803731

תחנת משטרת רמלה
כתובת: רחוב הרצל 80, רמלה
טלפון: 08-9279535 או 08-9279299; פקס: 08-9279319

תחנת משטרת מודיעין
כתובת: שדרות חשמונאים 2, מודיעין
טלפון: 08-9726444 פקס: 08-9726435

תחנת משטרת לוד
כתובת: רחוב כצנלסון 2, לוד
טלפון: 08-9782444; פקס: 08-9770110

תחנת משטרת רחובות
כתובת: רחוב הרצל 206, רחובות
טלפון: 08-9371588; פקס: 08-9770139

2. מרחב שרון

נתניה
תחנת נתניה, רחוב נחמה וינר 6, רמת ידין, נתניה
טלפון: 09-8864444 פקס: 097697872

כפר סבא
תחנת כפר סבא, דרך השרון 1, כפר סבא
טלפון: 09-7473555 פקס: 09-7473631

רעננה
נקודת משטרה רעננה, רחוב הפרחים 16, רעננה
טלפון: 09-7793606/9 פקס: 09-7691209

ראש העין
תחנת ראש העין, רחוב צה”ל 20, ראש העין
טלפון 03-9004444 פקס: 03-9004404

שוהם
נקודת משטרת שוהם, החבל 1, שוהם
טלפונים: 050-5076661 או 03-9791942 פקס: 03-9793925

פתח תקווה
רחוב שטמפפר 53, פתח תקווה
טלפון: 03-9393444 פקס 03-9398702

שדות
תחנת שדות, רחוב הרצל 36, קדימה-צורן
טלפון: 09-9617201 פקס: 09-7697879

קדמה
תחנת קדמה , כביש 444, צומת טירה
טלפון: 09-7612444 פקס: 09-7697853

3. מרחב נמל התעופה בן גוריון

נקודת נמל תעופה בן גוריון
נקודת טרמינל 1, טרמינל 1, נמל התעופה בן גוריון
טלפונים: 050-5077345 או 03-5626559

השירותים הניתנים בתחנות משטרה

שירות על ידי שוטרי הסיור ניתן בשעות קבלת קהל בימים א’-ה’ בין השעות 09:00-12:00 13:00-16:00.

במרכזים יושבים שוטרים מיומנים אשר מטפלים בנושאים הבאים:

 • טיפול בעצורים.
 • מתן אישור שהייה בבתי מעצר ואישורים שונים.
 • בקשות לצילום מסמכים (דוחות פעולה וכדומה).
 • סיוע לביצוע צווים ותיאום פעולות אכיפת הוצאה לפועל: המשטרה מגישה סיוע לרשויות וגופים פרטיים באכיפת צווי בתי משפט וצווים מנהלים, כגון צו פינוי, צו הריסה וצו להוצאת קטין.
 • העסקה בתשלום: המשטרה מקצה שוטרים לפעילות פרטית תוך גביית תשלום עבור העסקתם, במקרים כגון: ליווי מטען חורג, ביצוע עבודות בדרך, אירוע תרבות וספורט וסיוע לאכיפה וגביה של גופים ציבורים.
 • שחרור כלי רכב גנובים וכדומה: כלי רכב גנובים שנמצאים, נגררים למגרש. המשטרה מטפלת בשחרור כלי הרכב מהמגרש לבעליו.
  קבלת קהל למתן מענה בתחום רישוי עסקים ורישוי נשקים, בתחנות המשטרה, תינתן בימים א’-ה’ בין השעות 15:00-17:00.